07 Haziran 2020 Pazar

TOPRAK MAHSULLERİ OFİSİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(TMO) MUŞ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

22 Ekim 2018 Pazartesi 20:53
TOPRAK MAHSULLERİ OFİSİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(TMO) MUŞ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
TOPRAK MAHSULLERİ OFİSİ MUŞ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ HİZMETİNE TAHSİSLİ ARAÇLAR İLE KALORİFER TESİSATININ
ÇALIŞTIRILMASI TİÇİN GEREKLİ MOTORİN İHTİYACI İLE YİNE ARAÇLARDA KULLANILMAK ÜZERE KI RŞUNSUZ BENZİN
İHTİYACI alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:
İhale Kayıt Numarası : 2018/493867
I-İdarenin
Adresi “SARAY MAHALLESİ BİTLİS ŞOSESİ 134/1 49100 SARAY MAHALLES MUS MERKEZ/MUS
Telefon ve faks numarası 24362121920 - 4362121114
Elektronik Posta Adresi < Mus.Ajans g tmo.goy.ir
ç) İhale dokümanının görülebileceği internet :https://ekap.kik.goy.t/EKAP/ adresi (varsa)
2-İhale konusu malın
Niteliği, türü ve miktarı : Motorin Hizmet Tahsisli araçlar İçin 5000 LT Motorin Kalorifer Yakıtı Olarak 12000 LI
Kurşunsuz Benzin Hizmete Tahsisli araçlar için 1000 LT
Ayrıntılı bilgiye EKAP'ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
Teslim yeri : İhale konusu akaryakıt alımları teknik şartnameye uygun olarak, yükleniciye ait veya yüklenicinin bağlı olduğu akaryakıt dağıtım şirketi veya ana bayilerinin istasyonlarından idarenin araçlarının ihtiyacı nispetinde peyderpey olarak alınacaktır. İhale konusu kalorifer yakıtı olarak alınacak akaryakıt ise ihtiyaç durumuna göre peyder pey Muş Şube Müdürlüğünün kalorifer kazanının bulunduğu depoya teslim edilecektir.
Teslim tarihi : İhale konusu akaryakıt alımları, teknik şartnamesine uygun olarak yükleniciye ait veya yüklenicinin bağlı olduğu akaryakıt dağıtım şirketi veya ana bayilerinin istasyonlarından idarenin araçlarının ihtiyacı nispetinde peyderpey olarak ihtiyaç durumunda alınacaktır. İhale konusu kalorifer yakıtı ise Yüklenici tarafından ihtiyaç durumuna göre peyder pey Muş Şube Müdürlüğü Kalorifer Kazanının bulunduğu depoya teslim edilecektir.
3- İhalenin
a) Yapılacağı yer : Tatvan Caddesi Fidanlık Karşısı No:313 49100 Merkez MUŞ
b) Tarihi ve saati 2:05.11.2018 - 11:00
İhaleye katılabilme şartları veistenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
İhaleye katılma şartları ve istenilen belgeler:
4.1.1.3. İhale konusu malın satış faaliyetinin yerine getirilebilmesi için ilgili mevzuat gereğince alınması zorunlu izin, ruhsat veya faaliyet belgesi veya
belgeler:
5015 Sayılı Piyasa Kanununun ve ilgili mevzuatı uyarınca, isteklinin Akaryakıt Dağıtım Kuruluşu olması durumunda Enerji Piyasası Düzenleme Kurumundan (EPDK) alınmış ve vize süresi geçmemiş Dağıtıcı I.isansı, İsteklinin Akaryakıt Ürünleri Bayisi olması durumunda Enerji Piyasası Düzenleme Kurumundan (EPDK) alınmış ve vize süresi geçmemiş Bayilik Lisansı ve Bayisi olduğu Akaryakıt Dağıtım Kuruluşundan alınmış ihale
tarihi itibariyle bayiliği devam ettiğine dair belge veya bayilik sözleşmesinin aslı veya noter
onaylı suretleri
Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren imza beyannamesi veya imza sirküleri;
Gerçek kişi olması halinde, noter tasdikli imza beyannamesi,
Tüzel kişi olması halinde, ilgisine göre tüzel kişiliğin ortakları, üyeleri veya kurucuları ile tüzel kişiliğin yönetimindeki görevlileri belirten son durumu gösterir Ticaret Sicil Gazetesi, bu bilgilerin tamamının bir Ticaret Sicil Gazetesinde bulunmaması halinde. bu bilgilerin tümünü göstermek üzere ilgili Ticaret Sicil Gazeteleri veya bu hususları gösteren belgeler ile tüzel kişiliğin noter tasdikli imza sirküleri.
Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu,
Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat.
4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.
Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler: İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.
Mesleki ve Teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
İdare tarafından mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir. 5.Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.
Bu ihaleye sadece yerli istekliler katılabilecek olup yerli malı teklif eden yerli istekliye ihalenin tamamında ", 1 (vüzde bir) oranında fiyat avantajı uygulanacaktır.
İhale dokümanının görülmesi ve satın alınması:
İhale dokümanı, idarenin adresinde görülebilir ve 100 TRX (Türk Lirası) karşılığı Toprak Mahsulleri Ofisi Muş Şube Müdürlüğü Destek Hizmetler Servis Sefliği adresinden satın alınabilir.
İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını satın almaları veya EKAP üzerinden e-imza kullanarak indirmeleri zorunludur.
Teklifler, ihale tarih ve saatine kadar | oprak Mahsulleri Ofisi Muş Şube Müdürlüğü adresine elden teslim edilebileceği gibi. aynı adrese iadeli taahhütlü
posta vasıtasıyla da gönderilebilir.
9.İstekliler tekliflerini, mal kalem-kalemleri için teklif birim fiyatlar üzerinden vereceklerdir. İhale sonucu, üzerine ihale yapılan istekliyle her bir mal kalemi
miktarı ile bu mal kalemleri için teklifedilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden birim fiyat sözleşme imzalanacaktır. Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.
İstekliler teklifettikleri bedelin 903*ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.
Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 90 (doksan) takvim günüdür.
Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.
Diğer hususlar:
İhale, Kanunun 38 inci maddesinde öngörülen açıklama istenmeksizin ekonomik açıdan en avantajlı teklif üzerinde bırakılacaktır.
 


Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
  HAVA DURUMU
  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
  Muş Manşet olarak belediye seçim anketi yapmalı mıyız?

  EN ÇOK YORUMLANANLAR
  BUGÜN
  BU HAFTA
  BU AY
  SPOR TOTO SÜPER LİG
  Tür seçiniz:
  e-gazete
  • Muş Manşet Gazetesi - Muş Haber - Yerel Haber - Son Dakika Haberleri - Güncel Haber - Muş Haberleri - Muş - 03 Haziran 2020 Manşeti
  SENDE YAZ
  Ziyaretçi Defteri
  Ziyaretçi Defteri

  Siz de yazmak istemez misiniz?

  Ziyaretçi Defteri
  ARŞİV