03 Temmuz 2020 Cuma

ESKİ ARAÇLAR SATIŞA ÇIKARILIYOR

Muş Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü envanterinde bulunan ve ekonomik ömrünü tamamlamış araçların satışı için Perşembe günü ihale yapılacak.

26 Kasım 2019 Salı 19:25
ESKİ ARAÇLAR SATIŞA ÇIKARILIYOR
Muş Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü envanterinde bulunan ve ekonomik ömrünü tamamlamış araçların satışı için Perşembe günü ihale yapılacak.
Araç parkını her geçen gün güçlendiren Muş Belediyesi eski araçları satışa çıkarıyor. 9 aracın satılacağı ihale, 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 37. Maddesi gereğince kapalı teklif usulüyle gerçekleştirilecek.
28 Kasım 2019 Perşembe günü saat 10.00’da yapılacak ihale ile birden fazla araç veya iş makinesi almak isteyenler her bir araç ve iş makinesi için ayrı geçici teminat yatırmak zorunda olacak.
GERÇEK KİŞİLERİN SUNMASI GEREKEN YETERLİLİK BELGELERİ
İhaleye katılmak isteyen gerçek kişilerin sunacağı belgeler şu şekilde belirlendi:
Nüfus cüzdan fotokopisi
Tasdikli nüfus kayıt örneği( İkametgâh adresi yazılı olarak ilgili Nüfus Müdürlüğünden alınacak)
Bu şartnamede belirlenen tutarda geçici teminat tutarının idarenin ilgili banka hesabına veya idarenin tahsilât veznelerine yatırıldığına dair makbuzu.
Vekâleten ihaleye katılma halinde, vekil adına düzenlenmiş, ihaleye katılmaya ilişkin Noter onaylı vekâletnameyle vekili noter tasdikli imza beyannamesi.
İsteklinin ortak girişi olması halinde, bu şartname ekinde yer alan standart forma uygun iş ortaklığı beyannamesi ( istekli üzerinde ihale kalması halinde ortaklarca imzalı ortak sözleşmesi verilecektir.) Ayrıca grubun bütün ortakları idare ile yapacakları ihale sözleşmesini şahsen veya vekilleri vasıtasıyla imzalayacaklardır.
Doküman alındı belgesi (Tahsilât makbuz fotokopisi)
Belediyemize borcu olmadığına dair, ilişik kesme belgesi
TÜZEL KİŞİLERİN SUNMASI GEREKEN YETERLİLİK BELGELERİ
İhaleye katılmak isteyen tüzel kişilerden ise şu belgeler isteniyor:
Kayıtlı bulunduğu ticaret ve/veya sanayi odasından, ilk ilan veya ihale tarihinin içinde bulunduğu yılda alınmış, tüzel kişiliğin odaya kayıtlı olduğunu gösterir belge,
Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren imza sirküleri;
İlgisine göre tüzel kişiliğin ortakları, üyeleri veya kurucuları ile tüzel kişiliğin yönetimindeki görevlileri belirten son durumu gösterir Ticaret Sicil Gazetesi ,bu bilgilerin tamamının bir Ticaret Sicil Gazetesinde bulunmaması halinde, bu bilgilerin tümünü göstermek üzere ilgili Ticaret Sicil Gazeteleri veya bu hususları gösteren belgeler ile tüzel kişiliğin noter tasdikli imza sirküleri,
Bu şartnamede belirlenen tutarda Geçici Teminat tutarının idarenin ilgili banka hesabına veya idarenin tahsilât veznelerine yatırıldığına dair makbuzu
Vekâleten ihaleye katılma halinde, vekil adına düzenlenmiş, ihaleye katılmaya ilişkin noter onaylı vekâletname ile vekilin noter tasdikli imza sürküsü beyannamesi,
İsteklinin ortak girişim olması halinde, bu Şartname ekinde yer alan standart forma uygun iş ortaklığı beyannamesi.(İstekli üzerine ihale kalması halinde ortaklarca imzalı ortaklık sözleşmesi verilecektir.) Ayrıca, grubun bütün ortakları idare ile yapacakları ihale sözleşmesini şahsen veya vekilleri vasıtasıyla imzalayacaklardır.
Doküman Alındı Belgesi.
Belediyemize borcu olmadığına dair, ilişik kesme belgesi
 


Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
  HAVA DURUMU
  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
  Muş Manşet olarak belediye seçim anketi yapmalı mıyız?

  EN ÇOK YORUMLANANLAR
  BUGÜN
  BU HAFTA
  BU AY
  SPOR TOTO SÜPER LİG
  Tür seçiniz:
  e-gazete
  • Muş Manşet Gazetesi - Muş Haber - Yerel Haber - Son Dakika Haberleri - Güncel Haber - Muş Haberleri - Muş - 1 Temmuz2020 Manşeti
  SENDE YAZ
  Ziyaretçi Defteri
  Ziyaretçi Defteri

  Siz de yazmak istemez misiniz?

  Ziyaretçi Defteri
  ARŞİV